Kurumsal Karne (BSC)


Karşılaşılan Zorluklar


Balanced Scorecard (BSC), iş faaliyetlerini organizasyonun vizyonu ve stratejisine göre düzenlemek, iç ve dış iletişimi geliştirmek ve organizasyonun izlenmesi için dünya çapında iş ve endüstri, hükümet ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda yaygın olarak kullanılan stratejik planlama ve yönetim sistemidir. stratejik hedeflere karşı performans.

Yöneticilere ve yöneticilere örgütsel performansın daha dengeli bir görünümünü vermek için geleneksel finansal ölçütlere stratejik finansal olmayan performans ölçümleri ekleyen bir performans ölçüm çerçevesi oluşturdu. Balanced Scorecard, bir ölçüm seçim çerçevesi olarak köklerinden önemli ölçüde gelişmiştir. Günümüzde, tüm düzeylerde ve departmanlarda düşük performans gösteren metriklerin kaynaklarını ve kök nedenlerini tanımlamak için ayrıntılandırma / inceleme yeteneği sağlayan puan kartları ve gösterge panoları aracılığıyla kurumlardaki kurumsal uyum ve iş performansını garanti eden ana çerçevelerden biridir. 

BSC Çözüm

SoftExpert, çeşitli küresel düzenlemelerin zorlu gereksinimlerini karşılayan uyum yönetimi için en gelişmiş ve kapsamlı yazılım çözümünü sunmaktadır. SoftExpert Excellence Suite (SE Suite), firmaların Balanced Scorecard metodolojisine uymasına yardımcı olurken, uyum maliyetlerini düşürür, başarıyı en üst düzeye çıkarır, verimliliği artırır ve riskleri azaltır.

SoftExpert çözümü, kuruluşların her seviyeden strateji yürütme yapmasını, birden çok perspektifte performans ölçümlerini izlemesini ve yönetmesini ve zengin bir strateji haritası, KPI, puan kartı, analiz ve rapor seti oluşturmasını sağlar. Çevrimiçi işbirliği olanaklarıyla, organizasyon ve yöneticiler, stratejiyi eyleme dönüştürmede sistematik ve birleşik bir yaklaşımı olan daha fazla kullanıcı, ekip, ofis ve iş birimi içeren operasyonların ilerlemesi hakkında iletişim kurabilir ve güncellenebilir.

frame-bsc-eng

Softexpert ile tanışın!

Softexpert  ile iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi İçin

      Ana faydalar

  • Bir performans kültürünü tanıtın.

  • Stratejik hizalamayı teşvik edin.

  • İletişimi hem dahili hem de harici olarak iyileştirin.

  • Strateji ve örgütsel sonuçları vurgulayın.

  • Stratejik geribildirim ve öğrenme sağlayın.

  • Sürücü stratejisi yürütme.

  • Stratejiyi netleştirin ve stratejiyi operasyonel hale getirin.

  • Stratejik girişimleri tanımlayın ve hizalayın.

  • Bütçeyi strateji ile bağlayın.

  • Periyodik stratejik performans değerlendirmeleri yapın.

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı .