İş İhtiyaçlarına Göre

ÇÖZÜM PAKETLERİMİZ

Odoo CMS - bir büyük resim

 

Softexpert Excellence Suite; en geniş kapsamlı çözümlerle iş hayatında yaşanan kritik zorluk ve problemlere uygun, çoklu uygulama çözüm platformu sunar.

Organizasyon olarak siz bu çözümlerin hepsini hemen uygulayamayabilir veya başlangıçta sadece tek bir çözüm ile başlamak isteyebilirsiniz. İhtiyacınız oldukça Softexpert ile işletmelerinizi, problemleriniz için en doğru çözümler ile geliştirebilirsiniz.

Bu gelişim ise tek bir çalışma platformunda entegre edilmiş yönetim sistemlerinin uygulamasıyla mümkündür (Business Excellence). Bu platform yöneticilere tüm iş süreçlerini puzzle gibi birleştirebilecekleri bir ortam sunar.

Entegre yazılım çözümü (SoftExpert Excellence Suite) birçok iş yönetiminin parçalarını her işletmeye uygun olarak  fonksiyonel, şeffaf ve güçlü bir biçimde birleştirerek verimliliği ve etkinliği üst seviyelere çıkarmanızı sağlar. Maliyetleri azaltarak geri dönüşü olmayan ve günümüzde telafisi mümkün olmayan tek maliyet unsuru olan "zaman" kaybını önler. 

Türkçe, Rusça, Almanca, İspanyolca, Çince, Romence, Fransızca, İtalyanca, Azerice, Portekizce ve İngilizce versiyonları aynı anda farklı ülkelerde kullanma ayrıcalığı...

Bize Ulaşın »

 

Kuruluşunuz için en uygun çözüm paketlerini bulunSoftExpert BPM

İş Süreçleri Yönetimi


SoftExpert CPM
Kurumsal Performans Yönetimi
   
  Softexpert  EAM 
Kurumsal Varlık Yönetimi 
  

SoftExpert ECM
Kurumsal İçerik Yönetimi

 

 

SoftExpert EHSM  

Çevre, Sağlık ve Güvenlik Yönetimi
 
Soft Expert EQM  
Kurumsal Kalite Yönetimi

SoftExpert ERM
Kurumsal Risk YönetimiYönetişim Riski ve Uygunluk Yönetimi

SoftExpert HDM

İnsani Gelişme Yönetimi


SoftExpert PLM   Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi
SoftExpert PPM
Proje ve Portföy Yönetimi


SoftExpert ITSM
Bilgi Teknolojileri Servis Yönetimi


Odoo - Üç sütun için örnek 1


SEKTÖREL ÇÖZÜMLERİMİZ

Softexpert 40 ülke ve 2500 den fazla referansı ile lider çözüm olarak birçok sektörel deneyimine sahiptir. Sektörlere nasıl çözüm sağladığımızı dokümante ettik.

Sektörel Uygulamalarımız

Odoo - Üç sütun için örnek 2

REGÜLASYONLARA UYUMLULUĞUMUZ

Softexpert Regülasyonlara uyumluluğunu garanti eder ve tek çözümde PUKO altyapısı ile regülasyonlara uyumluluğu ve iyileştirme aksiyonlarını yönetir.

Regülasyonlar hakkında bilgi almak için

Odoo - Üç sütun için örnek 3


39 MODÜL ve ÇÖZÜM KATALOĞUMUZ

39 Modül SOA mimarisi ile birbiri ile entegre çalışmakta ve elinizdeki ERP , CRM gibi uygulamalarla WEB servisler aracılığı ile konuşabilmektedir. 

Tüm Çözümlerimiz

 
 

SoftExpert, birden fazla iş başvurusu talebinin modellenmesini, uygulanmasını, yürütülmesini, kontrolünü ve izlenmesini entegre eden üstün çözümler sunar.


SoftExpert, kuruluşların belge ve kayıtları yönetme süreçlerini, iş süreçlerini, stratejik ve operasyonel performans göstergelerini, projeleri ve talepleri, portföyü, riskleri, uygunsuzlukları ve müşteri şikayetlerini, düzeltici ve önleyici faaliyetler (CAPA), denetimler, eğitim, ürün yaşam döngüsü, teftiş, kalibrasyon, bakım, SPC, APQP-PPAP, FMEA, MSA, atıklar ve diğer birçok endüstri zorluğu.

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı

EN EKONOMİK SEÇENEĞİ SUNUYORUZ

Yazılım çözümü alınırken toplam sahip olma maliyetine dahil işletim sistemi, WEB Server ve Database maliyetleri dikkate alınmadığı zaman satın aldığınız uygulamaların platform lisanslarını da satın almak zorunda kalabilirsiniz. 

   Bu nedenle sizin için hazırladığımız 

Linux + PostreSQL + Tomcat + Apache Server ile   ek platform maliyetinizi 

ortadan kaldırıyoruz!

EN GENİŞ İŞ UYGULAMALARINA SAHİP TEK ENTEGRE ÇÖZÜM

36 Modül ve Mobil Altyapısı ile Lider Çözüm