Sağlık hizmeti


Tanıtım


Sağlık sektörü, artan maliyetler, azalan kârlılık ve artan süreç verimliliği ihtiyacını içeren birçok yoğun zorluklarla karşı karşıyadır. Buna ek olarak, endüstrinin bir işletme konsolidasyon ortamı, yeni teknolojilerin getirilmesi, yeni düzenlemeler ve aynı zamanda güvenliğin ve hizmet kalitesinin iyileştirilmesi için sürekli baskı ile mücadele etmesi gerekiyor.

SoftExpert, sağlık kuruluşlarının JCAHO, NIAHO, ACI ve HIPPA gibi çoklu standartlara, yönetmeliklere ve girişimlere tek bir kolay kullanımlı, erişilebilir ve güvenli bir sistemle uyumlu olmasını sağlayan en gelişmiş ve kapsamlı yazılım paketini sunmaktadır. . SoftExpert, sağlık hizmetleri endüstrisi için, uyumluluk gereksinimlerini başarılı bir şekilde yerine getirirken, diğer yandan önemli ölçüde ilgili maliyetlerin düşürülmesi için entegre bir yasal uyumluluk çözümü sunmaktadır. 

Sağlık Çözümü

Çözüm, sağlık sektöründeki şirketlerin, düzenleyici talepleri etkin bir şekilde karşılayabilmelerine ve aynı zamanda iş yükünü azaltmalarına olanak tanıyan süreçlerini sürekli olarak geliştirmelerini sağlar.

İşbirliği için güçlü bir destek aracı olan SoftExpert Excellence Suite (SE Suite), iş gücünün departman sınırlarını kırarak, riskleri azaltmada merkezi bir rol oynamalarına ve kurumun hastalarına hizmet verme biçiminde akıllıca iyileştirmeler yapmasına yardımcı olur.

SE Suite, prosedürleri standartlaştırmaya ve kaynakları optimize etmeye, protokoller ve politikalar gibi içerikler sağlayarak, kolayca kullanılabilir duruma getirerek, hasta bakımında doğruluk ve verimlilik sağlamaya yardımcı olur.

frame-Healthcare

Softexpert ile tanışın!

Sağlık Endüstrisinde iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi için

      Ana Faydalar

  • Önemli iş süreçlerini optimize ederek verimliliği artırın.

  • Bakım protokollerinde süreçleri otomatikleştirin ve etkinliği ve etkinliği artırın.

  • Manuel görevleri kaldırın, iş politikalarını ve en iyi uygulamaları otomatikleştirin, kişisel ve kurumsal verimliliği artırın.

  • Sistematik araştırma, temel neden analizi ve eylem planı sağlayan, güçlü bir CAPA çözümü ile kalite sorunlarını yönetin.

  • Temel performans göstergeleri, proaktif uyarılar ve önemli performans göstergeleriyle ilgili bildirimler hakkında gerçek zamanlı bilgiler sağlayarak daha iyi kararlar verin.

  • Hastalara ve topluma kalite ve itibar duygusunu arttıran olayları ve iddiaları kontrol edin.

  • Süreç risklerini daha verimli bir şekilde değerlendirmek, finansal kaynakları korumak ve güvenli bir sağlık ortamı sağlamak.

  • Etkili eğitim programları planlayın, kurumsal hedeflere uygun hale getirin ve personel takımlarının becerilerini geliştirin.

  • Uyumluluk konusundaki çabalara odaklanarak süreci ve departman denetimlerini yönetin ve organizasyonel güvenlik açığını azaltın.

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı