IATF 16949


Karşılaşılan Zorluklar


Küresel otomotiv endüstrisi, dünya kalitesinde ürün kalitesi, verimlilik ve rekabet gücü ile sürekli iyileştirme gerektirir. Bu hedefe ulaşmak için birçok araç üreticisi, tedarikçilerinin IATF 16949 olarak bilinen otomotiv tedarikçileri için standart bir kalite yönetim sisteminde belirtilen sıkı teknik şartnameleri benimsemesinde ısrar ediyorlar. 

SoftExpert, IATF 16949 standardının zorlu gereksinimlerini karşılayan uyum yönetimi için en gelişmiş ve kapsamlı yazılım çözümünü sunmaktadır. SoftExpert Excellence Suite (SE Suite) şirketlere standarda uyumu sağlarken, uyum maliyetlerini düşürür, başarıyı en üst düzeye çıkarır, verimliliği artırır ve riskleri azaltır.

IATF 16949 Çözüm

SoftExpert’un çözümleri, kuruluşların ISO gereksinimlerini kolayca karşılayabilmelerini, süreçleri, denetimleri, uygunsuzlukları, kalite KPI'larını, kalite kayıtlarını ve raporları yönetebilmelerini, organizasyon verimliliğini artırmalarını, yeniden işleme ve israfı azaltmalarını sağlar.

Çevrimiçi işbirliği yetenekleri ile, kuruluşlar ve yöneticiler, sistematik ve birleşik bir yaklaşımla daha fazla kullanıcı, ekip, ofis ve iş birimi içeren sürekli iyileştirme girişimleri hakkında iletişim kurabilir ve güncellenebilir, kalite yönergelerini eylemlere dönüştürür.

framework-plm

Softexpert ile tanışın!

Softexpert  ile iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi İçin

Regülasyon ile ilgili broşürümüzü incelemek için

 

Ana faydalar

  • Satış lisansı: Çoğu araç üreticisi için sertifikasyon, uluslararası olarak tanınan zorunlu bir gerekliliktir ve şirketinizin global iş yapmasına yardımcı olur.

  • Atıkları azaltın ve kusurları önleyin: Şartname, bir süreç yaklaşımını teşvik eder. Standartların kullanımı yoluyla süreçlerin etkileşimini anlamak, iyileştirilmiş ürün ve süreç kalitesini mümkün kılabilir ve temel olarak tedarik zincirindeki farklılıkları önler.

  • Coğrafi temelde çoklu üçüncü taraf kayıtlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırın.

  • Esnek ve benimsenmesi kolay: IATF 16949, ISO 14001 - Çevre ve OHSAS 18001 - İş Sağlığı ve Güvenliği de dahil olmak üzere diğer kilit yönetim sistemlerini benimsemeyi ve entegre etmeyi kolaylaştıran ISO 9001'e dayanmaktadır. Ayrıca, FMEA, PPAP ve Six Sigma gibi işleri geliştirmek için mevcut birçok aracı tamamlar.

  • Standartların ulusal standartlar yerine küresel kabul görmesi.

  • Marka itibarı: Belgelendirme, küresel kaynak kullanımındaki tüm paydaşlar için daha fazla iş fırsatı ve daha fazla yatırım beklentisi çeken ek güven ve tutarlılık sağlayabilir.

  • Tedarikçi kalite iyileştirme çabalarına daha fazla vurgu.

  • Çoğalmadan kaçınarak paradan tasarruf edin: IARF 16949'a sertifika veren bir dizi farklı araç üreticisinin tedarikçileri için VDA6.1, EAQF, QS-9000 AVSF'de birden fazla sertifikaya ihtiyaç duyulmamaktadır ve bu nedenle de hazırlama ve belgeleme işlemlerinde çoğaltılmayı ortadan kaldırmaktadır. ikinci ve üçüncü bölümleri denetlemek gibi.

  • Geliştirilmiş zamanında teslimat.

  • Otomotiv endüstrisi için ortak ve tutarlı uluslararası kalite sistem gereksinimleri uygulayın.

2.500+ Firma Softexpert kullanıyor, güvenilir bu çözüm için 

Bize katılın, sizinle daha değerliyiz.