ISO 19011


Karşılaşılan Zorluklar


Kuruluşlar genellikle her biri özel gereksinimlere ve denetim süreçlerine sahip olan çok sayıda uyum ile ilgilenmelidir. Bu senaryo, bir dizi kalite, çevre, güvenlik ve stratejik denetim programını bir kerede yürütmeyi ve denetçilerin denetimleri düzenli ve planlı tutmasını gerektirmektedir. 

ISO 19011, denetim sistemlerinin ilkeleri, denetim programlarının yönetimi, yönetim sistemi denetimlerinin yürütülmesi ve yönetim sistemi denetçilerinin yetkinliği hakkında rehberlik sağlar. İç veya dış denetimleri yürütmek veya bir denetim programını yönetmek için gereken tüm kuruluşlar için geçerlidir. 

ISO 19011 Çözüm

SoftExpert, çeşitli küresel düzenlemelerin zorlu ihtiyaçlarını karşılayan, denetim yönetimi için en gelişmiş ve kapsamlı yazılım çözümünü sunmaktadır. SoftExpert Excellence Suite (SE Suite), şirketlerin maliyetleri düşürmek, başarıyı en üst düzeye çıkarmak, verimliliği arttırmak ve riskleri azaltmak için ISO 19011'e uymalarına yardımcı olur.

SoftExpert çözümü, kurumların ISO 19011 gereksinimlerini kolayca karşılayabilmelerini, denetimleri, riskleri, kontrolleri, eylem planlarını ve eğitimleri, olayları, sorunları, KPI'ları, süreçleri ve diğerlerini yönetecek, organizasyon verimliliğini arttıracak, yeniden işlenmeyi ve atıkları azaltacak kaynakları temin etmelerini sağlar. Çevrimiçi işbirliği olanaklarıyla, kuruluş ve yöneticiler, denetim yönetiminde mükemmelliği elde etmek için sistematik ve birleşik bir yaklaşımla daha fazla kullanıcı, ekip, ofis ve iş birimi içeren uyumluluk girişimleri hakkında iletişim kurabilir ve güncellenebilir.

Softexpert ile tanışın!

Softexpert  ile iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi için

Ana faydalar

  • Yönetim sistemleri denetimi ilkelerinin açık açıklamaları.

  • Denetim programlarının yönetimine dair rehberlik.

  • İç ve dış denetimlerin yürütülmesi hakkında rehberlik.

  • Denetçilerin yeterliliğine ve değerlendirilmesine yönelik tavsiyeler.

  • Farklı yönetim sistemlerinin kolay entegrasyonu.

  • Azaltılmış çaba çabası.

  • Denetlenen birimlerdeki çalışmanın azalması.

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı