ISO 22301


Karşılaşılan Zorluklar


Bir organizasyonun, bir zorluğun niteliğine bakılmaksızın, işlerini sürdürebilmek için önlem alması ve hazırlıklı olması gerekir. İş sürekliliği yönetimi (BCM) sistemlerinin ve felaket kurtarma planlarının uygulanması, kuruluşların herhangi bir durumu ele almalarını sağlar. İş sürekliliği yönetimi süreci, kurumun nasıl işlediğini ve başarısızlığın ortaya çıkabileceği konusunda net bir anlayış yaratmaya ve iş süreçleri için iyileştirmeler sağlamaya yardımcı olur. 

ISO 22301 Uluslararası Standardı, belgelendirilmiş bir yönetim sistemini planlamak, kurmak, uygulamak, işletmek, izlemek, gözden geçirmek, sürdürmek ve sürekli olarak iyileştirmek, ortaya çıkma olasılığını azaltmak, ortaya çıkma olasılığını azaltmak, bunlara müdahale etmek ve bunlardan kurtulmak için gerekli şartları belirler. ortaya çıkarlar. 

ISO 22301 Çözüm

SoftExpert, çeşitli küresel düzenlemelerin zorlu ihtiyaçlarını karşılayan, iş sürekliliği yönetimi için en gelişmiş ve kapsamlı yazılım çözümünü sunmaktadır. SoftExpert Excellence Suite (SE Suite), firmaların ISO 22301 ile uyum sağlamasına yardımcı olurken maliyetleri düşürür, başarıyı en üst düzeye çıkarır, verimliliği artırır ve riskleri azaltır.

SoftExpert çözümü, kuruluşların ISO 22301 gereksinimlerini kolayca karşılayabilmelerini, stratejileri, tehditleri, riskleri, kontrolleri, eylem planlarını ve ayrıca eğitimleri, yıkıcı olayları, krizleri, KPI'ları, süreçleri ve diğerlerini yönetecek kaynakları sağlayarak organizasyon verimliliğini artırıp yeniden işlenmeyi ve atıkların azaltılmasını sağlar. . Çevrimiçi işbirliği olanaklarıyla, organizasyon ve yöneticiler, iş sürekliliği yönetiminde mükemmelliği sağlamak için sistematik ve birleşik bir yaklaşımla daha fazla kullanıcı, ekip, ofis ve iş birimi içeren uyumluluk girişimleri hakkında iletişim kurabilir ve güncellenebilir.

Softexpert ile tanışın!

Softexpert  ile iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi için

      Ana Faydalar

  • İş için mevcut ve gelecekteki tehditleri tanımlayın ve yönetin.

  • Olayların etkisini en aza indirmek için proaktif bir yaklaşım atın.

  • Kriz zamanlarında kritik işlevleri çalışır durumda tutun.

  • Olaylar sırasında duruş süresini en aza indirin ve iyileşme süresini iyileştirin.

  • Müşterilere, tedarikçilere ve ihale taleplerine dayanıklılık gösterir.

  • Sıklığı ve kesintilerin etkisini azaltın.

  • Kurtarma planlarının etkili olduğuna dair güven verin.

  • Pazar yerinde itibar geliştirin.

  • Kesintilerin etkisini azaltmak için maliyet tasarrufu sağlayın.

  • Şirket ve tedarikçileri için faaliyetlerin sürdürülmesi için kabul edilebilir zaman çizelgeleri tanımlayın.

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı