ISO 55000

Tanıtım 

Dünyanın en varlık-yoğun endüstrilerindeki organizasyonlar, stratejik varlıklarını karşılamak için iş hedeflerini geliştirirken aynı zamanda büyük varlık portföylerini etkin bir şekilde yönetmek için sürekli artan baskılarla karşı karşıyadır. Büyük ölçüde, başarı, varlıkla ilgili risklerin, varlığın tam ömrü boyunca toplam sahip olma maliyetini en aza indirecek şekilde doğru bir şekilde tanımlanıp yönetilmediğine ve yönetilip yönetilmediğine bağlıdır. 

ISO 55000, varlık yönetimi için en iyi uygulamalar rehberi olarak kullanılmak üzere oluşturulan uluslararası bir standarttır. Standart, kuruluşların verimli ve proaktif bir varlık yaşam döngüsü yönetim sistemini oluşturmasına, uygulamasına, sürdürmesine ve geliştirmesine yardımcı olmaya odaklanmıştır. Standart, toplam sahip olma maliyetini azaltarak ve kuruluşların gerekli tüm güvenlik ve performans gereksinimlerini karşılamasına yardımcı olurken, varlıkların optimal kullanımını ve yönetimini destekler. 

ISO 55000 Çözüm

SoftExpert, çeşitli küresel düzenlemelerin zorlu ihtiyaçlarını karşılayan, uyum yönetimi için en gelişmiş ve kapsamlı yazılım çözümünü sunmaktadır. SoftExpert Excellence Suite (SE Suite), firmaların ISO 55000'e uyum sağlamasına yardımcı olurken, maliyetleri düşürür, başarıyı en üst düzeye çıkarır, verimliliği artırır ve riskleri azaltır.

SoftExpert’un çözümü, kuruluşların ISO 55000 gereksinimlerini kolayca karşılayabilmelerini, politikaları geliştirme, hedefleri ve hedefleri düzeltme, verileri analiz etme ve verileri anlama, varlık kullanımıyla ilgili sonuçları ölçme, verimliliği artırma, riski azaltma ve performansı geliştirme konularında kaynak sağlar. Çevrimiçi işbirliği yetenekleri ile, organizasyon ve yöneticiler, her türlü varlığın sürdürülmesini ve etkinliğini sağlayan sistematik ve birleşik bir yaklaşımla daha fazla kullanıcı, ekip, ofis ve iş birimi içeren daha etkin varlık yönetimi için girişimler hakkında iletişim kurabilir ve güncellenebilir. organizasyonda.

Softexpert ile tanışın!

Softexpert  ile iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

 Detaylı Bilgi için

Ana Faydalar

  • Varlıkların kullanılabilirliğini artırma, planlı ve plansız kesintileri azaltma ve kapasite satışlarını artırma.

  • Fazla mesai ve yüklenici maliyetlerinde azalma dahil olmak üzere işgücü maliyetlerini azaltın.

  • Malzeme maliyetlerini, kullanım ve envanterini azaltın.

  • Güvenliği ve çevre mevzuatına uygunluğu geliştirin.

  • Yaralanmaları azaltın, planlı ve planlı çalışın.

  • Varlık ömrü döngüsünü uzatın ve yedek parça sayısını azaltın.

  • Gelişmiş organizasyonel sürdürülebilirlik ile sürdürülebilir kültür değişimi.

  • Bilinçli varlık yatırım kararları alarak riskleri azaltın.

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı