SO/IEC 17025


Tanıtım


Dünyanın dört bir yanında, test, kalibrasyon ve / veya örnekleme etkinliklerini gerçekleştiren kurumlar ve laboratuvarlar, operasyonlarında güven göstermenin giderek artan zorluğuyla başa çıkmakta, yetkin ve tarafsız bir şekilde faaliyet gösterdiklerini kanıtlamakta ve geçerli sonuçlar. 

ISO / IEC 17025, kuruluşların ve laboratuvarların yetkin bir şekilde çalıştıklarını ve geçerli sonuçlar üretebildiklerini göstermelerine ve bu sayede hem ulusal hem de uluslararası alanda çalışmalarına güven duymalarını sağlar. Ayrıca, yönetmelik, ülkeler arasındaki sonuçların daha geniş kabul görmesini sağlayarak laboratuvarlar ve diğer kurumlar arasındaki işbirliğini kolaylaştırmaya yardımcı olmaktadır. Bu, daha fazla test yapılması, bürokrasinin azaltılması, zaman tasarrufu ve maliyetlerin düşürülmesi gerekmeksizin çeşitli ülkeler arasında sertifika ve test raporlarının kabul edilebileceği anlamına gelir. 


The ISO/IEC 17025 Çözüm

SoftExpert, çeşitli küresel düzenlemelerin zorlu ihtiyaçlarını karşılayan test, örnekleme veya kalibrasyon gerçekleştiren kuruluşlar ve laboratuvarlar için en gelişmiş ve kapsamlı yazılım çözümünü sunar. SoftExpert'in Mükemmellik Paketi (SE Suite), kurumları ve laboratuvarları ISO / IEC 17025 ile uyumlu hale getirirken, maliyetleri düşürür, başarıyı en üst düzeye çıkarır, verimliliği artırır ve riskleri azaltır.

SoftExpert’in çözümü, kuruluşların ISO / IEC 17025 gerekliliklerini kolayca karşılamalarını sağlayarak, kalibrasyonları, riskleri ve fırsatları, gizliliği, prosedürleri, ekipmanı, personeli, sistemleri, süreçleri ve uygunsuzlukları yönetmek için eylem planları planlamak ve uygulamak için kaynak sağlar. Çevrimiçi işbirliği olanaklarıyla, organizasyon ve yöneticiler, kalite ve güvenlik yönergelerini eylemlere dönüştürerek, sistematik ve birleşik yaklaşımıyla daha fazla kullanıcı, ekip, ofis ve iş birimi içeren uyumluluk girişimleri hakkında iletişim kurabilir ve alabilir.

Softexpert ile tanışın!

Softexpert  ile iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

 Detaylı Bilgi için

       Ana Faydalar

 • Kalibrasyonların, bakım ve onarımların zamanlamasını otomatikleştirin.

 • Manuel veri girişini ortadan kaldırarak seri portlar aracılığıyla otomatik ve gerçek zamanlı veri alımını destekleyin.

 • Destek Tip A ve Tip B ölçüm belirsizlikleri.

 • Sabit zaman aralıklarıyla yönetim kontrollerini geri çağırma, gerçek zamanlı kullanım, bakım ve onarım.

 • Frekans veya kullanıma göre kalibrasyon / bakım seçin.

 • Kalibrasyon prosedürlerini otomatikleştirin.

 • Ana ekipmanı, kalibrasyon geçmişini ve ölçüm verileri kayıtlarını koruyun ve alın.

 • Tüm kalibrasyon bilgilerini güvenli ve verimli bir şekilde saklayın.

 • Kurum içi ekipman kalibrasyonuna ve Referans (veya Ulusal) Standartlarına izlenebilirlik.

 • Şifre korumalı bireysel kullanıcılar için güvenli erişim kontrolü.

 • Kalibrasyon dışında, kullanımda veya bakım veya onarım için dışarıda bulunan ekipmanların otomatik olarak işaretlendiğini.

 • Güvenli bir denetim izi ve standartların izlenebilirliğini koruyun.

 • Bağımsız ekipman R & R çalışmaları yürütmek.

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı