OHSAS 18000


Tanıtım


Pek çok kuruluş değişen mevzuatlara hitap etmek ve iş gücünü korumak için risk yönetimi stratejilerinin bir parçası olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini uygulamaktadır. Bir İSG yönetim sistemi, kurumların sağlık ve güvenlik risklerini tutarlı bir şekilde belirleyip kontrol etmesine, kaza potansiyelini azaltmasına, yasalara uyumu sağlamasına ve genel performansı iyileştirmesine olanak tanıyan bir çerçeve sağlayarak güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamını desteklemektedir. 

OHSAS 18001, bir iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi için ana standarttır ve OHSAS 18000 serisi standartların bir parçasıdır. Uluslararası kabul görmüş en iyi uygulamalarla uyumlu olarak, şirketlerin mümkün olan en iyi çalışma koşullarına ve işyeri sağlığı ve güvenliğine ulaşmak için gereken politikaları, prosedürleri ve kontrolleri devreye sokmasına yardımcı olabilir. 

     OHSAS 18000 Çözüm

SoftExpert, çeşitli küresel düzenlemelerin zorlu gereksinimlerini karşılayan sağlık ve güvenlik yönetimi için en gelişmiş ve kapsamlı yazılım çözümünü sunmaktadır. SoftExpert Excellence Suite, şirketlerin OHSAS 18001'e uyum sağlamasına yardımcı olurken, uyum maliyetlerini düşürür, başarıyı en üst düzeye çıkarır, verimliliği artırır ve riskleri azaltır.

SoftExpert, süreçlerin, ürünlerin ve hizmetlerin, risklerin ve tehlikelerin, yasal ve diğer gereksinimlerin, belgelerin, kayıtların ve denetimlerin kontrolünü basitleştiren eksiksiz, tamamen web tabanlı bir çözüm sunar. SoftExpert, OHSAS 18000 ailesi ve ilgili yönetmelikler tarafından belirlenen tüm şartları kapsayan kapsamlı bir çözümdür.

Softexpert ile tanışın!

Softexpert  ile iş süreçlerini mükemmelleştirmek ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

 Detaylı Bilgi için

Ana Faydalar

  • Kaza sayısında potansiyel azalma.

  • Potansiyel azaltmada kesinti süreleri ve ilgili maliyetler.

  • Müşterilere ve tedarikçilere yasal ve düzenleyici uyumun gösterilmesi.

  • Paydaşlara sağlık ve güvenlik konusundaki taahhüdünüzün gösterilmesi.

  • Yenilikçi ve ileriye dönük düşünme yaklaşımının gösterilmesi.

  • Yeni müşterilere ve iş ortaklarına artan erişim.

  • Hem şimdi hem de gelecekte sağlık ve güvenlik risklerinin daha iyi yönetimi.

  • Azaltılmış kamu sorumluluk sigortası maliyetleri için potansiyel.

  • Daha iyi tehlikeler tanımlamak ve bunları yönetmek için yürütmeyi kontrol eder.

  • Daha güvenli çalışma koşulları, daha çekici ve motive edici personel.

39 modül ve 12 suitten oluşan İş Mükemmelliği için dünyanın en kapsamlı lider çözümü ile tanışma zamanı